Kliendid meist

Tänaseks päevaks on meil olnud au osaleda paljudel üritustel. Siin on mõned armsad kommentaarid.

 "Being a wine lover but not a wine expert tastings can be a bit awkward but this was definitely not the case with Maris. She knows how to create a relaxed atmosphere where we felt excited to learn and voice our own opinions. I feel Maris is incredibly professional, knowledgeable and passionate in her field of work. After the tasting we had learned so much about how to taste wines, how they are made and how natural wines differ from what we were used to.

Perhaps the biggest proof of how impressed I was by Maris is that every time a friend of mine is traveling to Tallinn or I have a conversation about wine I tell them about my inspiring experience and recommend they contact her." 

- Anna

"Marise läbiviidud koolitused ning degusteerimised on toimunud harivas kuid mõnusalt muhedas meeleolus. Õhus on alati harivad faktid ning puhas inspiratsioon järgmisteks sammudeks veinimaailma avastamisel. Lahendab käigult kõik võimatud ning isegi naiivsed küsimused, mis harmoonias emotsionaalselt intelligentse huumoriga. Kindlasti usaldusväärne kontakt nii algajale veinihuvilisele kui ka juba kogenud hedonistile teejuhiks uute elamuste avastamisel. "
- Olger
 " Veinipokker on super tegevus peoõhtusse - on mõnusaks icebreakeriks         seltskonnas, pakkudes lõbusat nuputamist ja maitsemeeltele ergutust andes uusi teadmisi olles samal ajal vahvaks ühistegevuseks, nii et mängu järelgi veel jätkub veinijuttu kauemaks ja osalejad pakatavad positiivsetest emotsioonidest.
Olles veinipokkerit mänginud kahel erineval üritusel, siis kiidan igati ja sobib tegevuseks nii väiksemas kui suuremas seltskonnas! "

-Terje


Eelmine
Lugu
Järgmine
Teenused

Vastused puuduvad

Email again: